Malecon Rare Proof 17YO 2002 51,2% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

61,25 

Katalógové číslo: 8009366300597

Popis

Limitovaná malá šarža rumu z roku 2002 – naplnený do fliaš s vysokým obsahom alkoholu, aby vytvoril dokonalú arómu a chuťový zážitok, takmer ako ochutnávka priamo zo suda v Paname.
 
Séria Malecon Rare Proof naozaj nie je vhodná pre začiatočníkov. Tento rum bol vyrobený pre tých, ktorí chcú ochutnať pravý rum. Hľadáte výzvu a skvelý chuťový zážitok? Chceli by ste rum v pohári, ktorý chutí takmer rovnako dobre ako priamo zo suda v Paname? Gratulujeme – séria Malecon Rare Proof bola vytvorená pre vás. Ak chcete ochutnať rum priamo zo suda, toto prísne limitované stáčanie sa tomuto zážitku veľmi približuje.
 
Alkohol je dôležitým nositeľom chuti a v kombinácii so správnym zrením a dokonalými sudmi dokáže vysoký obsah alkoholu vyčarovať z destilátu nádherné arómy. Majiteľ značky Marco Savio vytvoril v spolupráci s odborníkmi 3 špeciálne fľaše. Pre Malecon Rare Proof 17 YO boli vybrané najlepšie sudy z ročníka 2002, ktoré sa navzájom zosobášili. Táto malá, limitovaná várka bola následne upravená na dokonalú koncentráciu alkoholu v niekoľkých kolách degustácie. S týmto vyzretým a komplexným rumom sa ako optimálna ukázala koncentrácia alkoholu 51,2 %. Táto ,,vzácna“ sila alkoholu – odtiaľ názov ,,Rare Proof“ – vytvára skutočný ohňostroj vôní a chutí zo 17-ročného rumu.
 
Skvelý rum pre pokročilých. Silných 51,2 % doslova exploduje na jazyku a na podnebí sa postará o ohňostroj vôní a chutí.
 
Vo vôni sa rozvíjajú intenzívne korenisté arómy karamelu, hrozienok, čokolády a orechov. V chuti cítiť typické ovocné tóny rumov Malecon – sušené ovocie, vanilka, karamel a jemné dubové náznaky. V tejto edícii sú ,,vycibrené“ silou alkoholu bez toho, aby prehlušil arómy. Záver je veľmi korenistý a intenzívny.
 
Ocenenia
2020 – Tastings.com – zlatá medaila

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon Rare Proof 17YO 2002 51,2% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Malecon Rare Proof 17YO 2002 51,2% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 61.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon Rare Proof 17YO 2002 51,2% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon Rare Proof 17YO 2002 51,2% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366300597.

Produkt Malecon Rare Proof 17YO 2002 51,2% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii