Malecon Rare Proof 13YO 2006 50.5% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

39,45 

Katalógové číslo: 8009366300580

Popis

Limitovaná malá šarža rumu z roku 2006 – bohatý, komplexný rum zrejúci 13 rokov, ktorý bol vyrobený pre fajnšmekrov. Bol naplnený do fliaš s vysokým obsahom alkoholu, aby vytvoril dokonalú arómu a chuťový zážitok, takmer ako ochutnávka priamo zo suda v Paname.

Séria Malecon Rare Proof naozaj nie je vhodná pre začiatočníkov. Tento rum bol vyrobený pre tých, ktorí chcú ochutnať pravý rum. Hľadáte výzvu a skvelý chuťový zážitok? Chceli by ste rum v pohári, ktorý chutí takmer rovnako dobre ako priamo zo suda v Paname? Gratulujeme – séria Malecon Rare Proof bola vytvorená pre vás. Ak chcete ochutnať rum priamo zo suda, toto prísne limitované stáčanie sa tomuto zážitku veľmi približuje.

Alkohol je dôležitým nositeľom chuti a v kombinácii so správnym zrením a dokonalými sudmi dokáže vysoký obsah alkoholu vyčarovať z destilátu nádherné arómy. Majiteľ značky Marco Savio vytvoril v spolupráci s odborníkmi 3 špeciálne fľaše. Pre Malecon Rare Proof 13 YO boli vybrané najlepšie sudy z ročníka 2006, ktoré sa navzájom zosobášili. Táto malá limitovaná várka bola následne upravená na dokonalú koncentráciu alkoholu v niekoľkých kolách degustácie. S týmto „mladým“ a dosť búrlivým rumom sa ako optimálna ukázala koncentrácia alkoholu 50,5 %. Táto ,,vzácna“ sila alkoholu – odtiaľ názov ,,Rare Proof“ – vytvára skutočný ohňostroj vôní a chutí z 13-ročného rumu.

Vo vôni a chuti ukazuje plný charakter a eleganciu. Na začiatku sa rozvinie komplexná ovocná príjemná vôňa karamelizovaného ananásu, manga a kože. Hrejivá elegantná dlhá chuť je sprevádzaná tónmi ovocia, nového korenia, pekanových orechov, dreva a jemným závanom koriandra. Záver je teplý a dlhý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon Rare Proof 13YO 2006 50.5% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Malecon Rare Proof 13YO 2006 50.5% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 39.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon Rare Proof 13YO 2006 50.5% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon Rare Proof 13YO 2006 50.5% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366300580.

Produkt Malecon Rare Proof 13YO 2006 50.5% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii