Malecon 10 Y.O., GLASS SET

26,90 

Katalógové číslo: 8009366300764 Kategórií:
Výrobca: MALECON

Popis

Malecon 10 Y.O., GLASS SET

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon 10 Y.O., GLASS SET

Cena za Malecon 10 Y.O., GLASS SET je 26.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon 10 Y.O., GLASS SET dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon 10 Y.O., GLASS SET – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366300764.

Produkt Malecon 10 Y.O., GLASS SET nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša), Depaz Rhum Hors d’Âge Agricole 2002 45% 0,7L (kartón), Privateer New England White Rum, Mount Gay Port Cask, GIFT