Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón)

159,00 

Katalógové číslo: 5010314305123 Kategória:

Popis

Komplexný, ale vyvážený single-malt, s výrazným charakterom dreva, karamelu, sladkého sušeného ovocia a bohatého korenia.

Rozpráva príbeh o objave prostredníctvom zrenia vo výnimočných dubových sudoch po sherry, ktorého cesta trvá 10 000 míľ. Dozrieva výhradne vo ,,first-fill“ európskych a amerických dubových sudoch pochádzajúcich z dvoch najvýznamnejších rodinných debnárskych dielní. Macallan Terra oceňuje to najlepšie z oboch kontinentov.

Má zvodnú žlto-oranžovú farbu pripomínajúcu západ slnka. Vo vôni cítiť arómy sušeného ovocia, citrónovej kôry, karamelu a zázvoru s jemným závanom starého dubu. V chuti sa objavujú tóny sladkého sušeného ovocia a jemný závan zrejúceho jablka. V stredne dlhom závere pretrvávajú tóny sušeného ovocia doladené štipkou dreva a korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón)

Cena za Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón) je 159 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314305123.

Produkt Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: West Cork whiskey bourbon Cask, Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša), Kavalan King Car Conductor 46% 0,7l (kartón), Mars Cosmo Manzanilla Sherry Cask Finish, GIFT