Lúčky Pink Gin 37.5% 0.7L (čistá fľaša)

21,90 

Katalógové číslo: 8586017090712

Popis

Pozdvihnite sa nad stereotyp zahraničných ginov a doprajte si ten rýdzo slovenský. Toto leto budú ginové drinky na Slovensku obzvlášť chutné a šťavnaté. Určujte trendy v slovenskej gatronómii a mixujte koktejly zo slovenského ,,pink ginu“. Stojí na obľúbenom základe remeselného ginu Lúčky, klasiky zo slovenských lúk a lesov. A teraz sú v hlavnej úlohe voňavé jahody, maliny a čučoriedky. Gin bez umelých aróm a farbív.

Posvätený top slovenskými barmanmi je pripravený stať sa vašou jedničkou na obľúbený ovocný Gin & Tonic.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lúčky Pink Gin 37.5% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Lúčky Pink Gin 37.5% 0.7L (čistá fľaša) je 21.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lúčky Pink Gin 37.5% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lúčky Pink Gin 37.5% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586017090712.

Produkt Lúčky Pink Gin 37.5% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii