Legendario Ronssé Punch au Rhum 32% 0.7L (čistá fľaša)

17,95 

Katalógové číslo: 8500000195093

Popis

Takto voňajú čerstvo natrhané jahody naložené v rumovom likériKubánsky liehovar začal vyrábať Legendario Ronssé Punch au Rhum pri príležitosti svojho 75. výročia. Tento nápoj je aj odpoveď na úspešnú vlnu ružových ginov. Legendario Ronssé Punch au Rhum vonia po jahodách. V jemnej a sviežej chuti dominujú horké a jahodové tóny. Záver je citrusový.
Môžete si ho vychutnať len tak na kockách ľadu alebo ho aj v cocktailoch. Sladí sa iba stéviou – bez pridania akéhokoľvek iného cukru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Legendario Ronssé Punch au Rhum 32% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Legendario Ronssé Punch au Rhum 32% 0.7L (čistá fľaša) je 17.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Legendario Ronssé Punch au Rhum 32% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Legendario Ronssé Punch au Rhum 32% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8500000195093.

Produkt Legendario Ronssé Punch au Rhum 32% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii