Le Sirop de MONIN Hazelnut 1,0L (čistá fľaša)

11,45 

Katalógové číslo: 3052910001254

Popis

Lieskovoorieškový sirup
Krásny zlatý odtieň, silná aróma a prirodzená chuť lieskových orieškov Hodí sa do káv, do mliečnych koktejlov, ale aj do koktejlov s rumom alebo s whisky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Le Sirop de MONIN Hazelnut 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Le Sirop de MONIN Hazelnut 1,0L (čistá fľaša) je 11.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Le Sirop de MONIN Hazelnut 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Le Sirop de MONIN Hazelnut 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052910001254.

Produkt Le Sirop de MONIN Hazelnut 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii