Le Sirop de MONIN Almond 1,0L (čistá fľaša)

10,10 

Katalógové číslo: 3052910056087

Popis

Mandľový sirup
Mandľa je plod mandľovníka, ktorý je od biblických čias uctievaný pre svoju horkosladkú prírodnú esenciu a voňavé ružovo-biele kvety.

Tento mandľový sirup je delikátny. Jeho jemná sladkosť evokuje upokojujúcu vôňu marcipánu a nugátu. Je vyrobený z prírodnej mandľovej arómy a čistého cviklového cukru. Nápojom dodáva nádych luxusu. Je kľúčovou zložkou slávneho koktejlu Mai Tai, pridáva sa do ,,tiki koktejlov“. Vďaka svojej sladkosti a jemne horkej mandľovej chuti sa hodí do horúcich aj studených nápojov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Le Sirop de MONIN Almond 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Le Sirop de MONIN Almond 1,0L (čistá fľaša) je 10.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Le Sirop de MONIN Almond 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Le Sirop de MONIN Almond 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052910056087.

Produkt Le Sirop de MONIN Almond 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii