Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

85,95 

Katalógové číslo: 3278480723598 Kategórií:
Výrobca: Lautrec

Popis

100% Grande Champagne
Tento koňak zrel 35 rokov v dubovom sude. Má hlbokú jantárovú farbu, vôňu hrozienkového koláča, slaného karamelu a maslovej pralinky s hodvábnym suchým stredne plným telom. V chuti mandľová čokoláda a cherry. Veľmi pôvabná eau-de-vie so silným korenistým záverom.
 
Zlatá medaila na BTI TASTING 2012

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 85.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3278480723598.

Produkt Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Larsen Invincible Golden Sculpture Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša), A. de Fussigny Fine Cognac Champagne XO 40% 0,7l (kartón), Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)