La Hechicera No .2 Serie Experimental Limited Edition 41% 0.7L (tuba)

54,10 

Katalógové číslo: 7707180703136

Popis

Kolumbijský ochutený rum zo série Experimental zrejúci v sudoch z bieleho dubu a obohatený o veľké množstvo bio banánovej dužiny. Je ódou na tri generácie pestovateľov banánov Riascos, ktorí prekonali neúprosné rozmary prírody, aby priniesli to najvýživnejšie tropické ovocie. To všetko bolo, samozrejme, predtým ako sa rodina preorientovala na ,,romantické“ dobrodružstvo výroby rumu. V snahe nájsť ideálnu rovnováhu chutí ,,Master Blender“ Giraldo Mituoka namáčal banány sušené na slnku v jemne vyzretom rume – tak využil intenzitu ovocia a zároveň zachoval integritu rumu. Odvážny experiment, umne vykonaný.

V jeho vôni cítiť arómy karamelky, listov tropického lesa, prezretých banánov, vanilky a sušeného ovocia s jemnými dymovými podtónmi. Chuť má olejnatú štruktúru a prekypuje tónmi korenia, pomaranču, slaného karamelu a marcipánu. V závere vystupuje chuť sviežeho dubu s jemným minerálnym nádychom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Hechicera No .2 Serie Experimental Limited Edition 41% 0.7L (tuba)

Cena za La Hechicera No .2 Serie Experimental Limited Edition 41% 0.7L (tuba) je 54.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Hechicera No .2 Serie Experimental Limited Edition 41% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Hechicera No .2 Serie Experimental Limited Edition 41% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7707180703136.

Produkt La Hechicera No .2 Serie Experimental Limited Edition 41% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii