La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L

36,55 

Katalógové číslo: 7df552440682

Popis

POŠKODENÁ KRABIČKA !!!

Jemná zmes rumov zrejúcich od 12 do 21 rokov. Pôvabne vyzretá v sudoch z amerického bieleho dubu. Hovoríme o prirodzene „neleštenom“ rume – rum nebol ,,zaokrúhlený“ aditívami ani cukrom – jeho hladkosť a chuť sú výsledkom pôsobenia ušľachtilého dreva, v ktorom zreje. Ide o tradičný spôsob výroby rumu, ktorý si nevyžaduje žiadne „dokončovanie“ – akákoľvek prísada by zakryla jeho vrodenú brilantnosť.

Opojné arómy karamelu a pomarančovej kôry vo vôni pokračujú výraznou explóziou tabakových tónov s náznakmi dreva a praženej kávy v chuti. Záver je ostrý, no hladký.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L

Cena za La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L je 36.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7df552440682.

Produkt La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L nájdete v kategórii