Kraken Black Spiced Unknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)

41,95 

Katalógové číslo: 818844021330

Popis

Limitovaná zberateľská edícia rumu Kraken Black Spiced, ktorá bola inšpirovaná kúzlom hlboko morskej bioluminiscencie.

Spočiatku vás očarí zaujímavá fľaša so štýlovými ,,uškami“ pripomínajúcimi chápadlá ,,Krakena“. Tento ochutený rum má výraznú tmavú farbu a jemnú zaujímavú korenistú vôňu a chuť. Vo vôni cítiť najmä karamel a korenie. V chuti sa objavujú tóny škorice, vanilky a muškátového orieška. Záver je pretrvávajúci a korenistý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kraken Black Spiced Unknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Kraken Black Spiced Unknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) je 41.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kraken Black Spiced Unknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kraken Black Spiced Unknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 818844021330.

Produkt Kraken Black Spiced Unknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii