Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)

39,95 

Katalógové číslo: 818844021330 Kategórie:
Výrobca: Proximo Spirits

Popis


Kraken je importovaný z Karibiku a zmiešaný s tajným korením. The Kraken, pomenovaný ako morské zviera mýtov a legiend, je odvážny, bohatý, čierny a hladký. Najväčšiu zásielku tohoto čierneho nápoja z Karibiku údajne zlikvidoval The Kraken. Bol pomenovaný na jeho počesť, pretože bol rovnako temný a záhadný ako atrament šelmy. Kraken je umiestnený v replike viktoriánskeho flakónu, ktorý umožňoval zavesenie fľaše na palubné lode, aby sa nemohla váľať a ublížiť.

Kraken Black Spiced Unknown Deep je limitovaná zberateľská edícia rumu Kraken Black Spiced, ktorá bola inšpirovaná kúzlom hlboko morskej bioluminiscencie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) je 39.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 818844021330.

Produkt Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0.1L (darčekové balenie s miminkom), Detesk Slivka 40% 0,05l (darčekové balenie loď pinta), Detesk Slivka 40% 0.5l (darčekové balenie plastový kamión s cisternou), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie súdok)