Kiss DERTROIT ROCK RUM 45% 0,7L (holá fľaša)

46,95 

Katalógové číslo: 7350064820391 Kategórií:
Výrobca: Brands for Fans

Popis

KISS Detroit Rock Rum je prémiový tmavý rum vyrobený zo zmesi najkvalitnejších rumov z Dominikánskej republiky zrejúcich v sudoch 815 rokov. Ucítite v ňom výrazný dubový charakter s tónmi sušených fíg, tmavého cukru a čokolády. Chutí sladko, po tmavej čokoláde, marhuliach, orecha a pomarančmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kiss DERTROIT ROCK RUM 45% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Kiss DERTROIT ROCK RUM 45% 0,7L (holá fľaša) je 46.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kiss DERTROIT ROCK RUM 45% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kiss DERTROIT ROCK RUM 45% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7350064820391.

Produkt Kiss DERTROIT ROCK RUM 45% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Gold of Mauritius Dark 40% 0,7l (kartón), Myer’s 40% 1l (holá fľaša), Sang Som Superior 40% 0,7L (kartón), Pusser’s Rum Blue Label