Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša)

49,40 

Katalógové číslo: 856442005093 Kategórií:

Popis

Rum s plným telom a jantárovou farbou. Prináša zaujímavú škálu vôní – od intenzívnej vanilky až po jemné tóny ,,sherry“ a hrozienok – všetko je postavené na výraznom základe z ,,praženého“ trstinového cukru. V chuti cítiť hlbokú vanilkovú arómu, po ktorej nasleduje sušené ovocie, muškátový oriešok, škorica a nádych dubu. Záver je nesmierne hladký, prelínajú sa v ňom tóny dubu, ,,sherry“ a hrozienok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) je 49.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 856442005093.

Produkt Kirk and Sweeney Gran Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Trois Rivieres Oman MINI by Dramroom, Bacardi Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša), Old Monk Black XXX 37,5% 0,7l (holá fľaša), Malecon Esplendida 1992 Wood, GIFT