Kavalan Solist Peated Whisky 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

101,45 

Katalógové číslo: 4710085236480

Popis

S použitím rašelinového sladu prémiovej kvality vytvoril Kavalan svoju inauguračnú rašelinovú sladovú whisky. Whisky, ktorá si zachováva charakteristické subtropické chute a zamatovú textúru príznačnú pre liehovar. Spája eleganciu ovocia, orieškov a dymu s vynikajúcou jemnosťou.

Farbou pripomína zlaté polia. Jej vôňa oplýva medovými tónmi včelieho vosku, karamelu a tropického kokosu. Cítiť v nej hustotu pozdvihnutú osviežujúcim a lahodným ovocím typickým pre Kavalan. Vrstvy karamelu a ,,butterscotch“ zjemňujú rašelinové tóny v chuti – jemne obklopujú jazyk zemitým dymom. Záver je veľkoryso dlhý. S dotykmi červeného čili dômyselne vyvážený a komplexný.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Solist Peated Whisky 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kavalan Solist Peated Whisky 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 101.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Solist Peated Whisky 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Solist Peated Whisky 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085236480.

Produkt Kavalan Solist Peated Whisky 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii