Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón)

63,25 

Katalógové číslo: 4710085218738 Kategórií:

Popis

Základom tejto whisky je Kavalan Solist Oloroso Sherry, Kavalan Oloroso Sherry Oak je však zriedená čistou pramenitou vodou na obsah alkoholu 46 %. Ide o unikátny ,,single malt‘‘ s viacerými vrstvami chutí.

Farba pripomína tmavý mahagón. Vôňa je komplexná s bohatými tónmi sušeného ovocia, orieškov a korenia s trochou marcipánu a vanilky. Chuť je jemná s dobre vyváženou prírodnou sladkosťou plnou príjemného sušeného ovocia a korenia. Oloroso Sherry Oak má krásny elegantný a dlhý záver. Dokonale sa hodí k prepečenému ,,steaku‘‘ alebo dezertom z čokolády a orieškov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón)

Cena za Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón) je 63.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085218738.

Produkt Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: The Ardmore Legacy 40% 0,7L (tuba), Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre), Octomore 13.1 5YO 59.2% 0.7L (tuba), GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT