Kavalan Classic Single Malt 40% 0,7l (kartón)

50,10 

Katalógové číslo: 4710085206711 Kategórií:

Popis

Rôznorodá a komplexná ,,single malt“ whisky. Svieža, čistá a bohatá, s hodvábnou hladkosťou a nádychom tropického ovocia, najmä manga. Jej farba je jantárová. Vo vôni je elegantná, kvetinová (príjemná osviežujúca vôňa motýlej orchidey), ovocná a zvodná – s nádychom medu, tropického ovocia, hrušky, vanilky, kokosu a čokolády. V chuti cítiť tóny sladkej mangovej šťavy s korenistou komplexnosťou so stredne dlhým, olejovým a citrusovým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Classic Single Malt 40% 0,7l (kartón)

Cena za Kavalan Classic Single Malt 40% 0,7l (kartón) je 50.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Classic Single Malt 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Classic Single Malt 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085206711.

Produkt Kavalan Classic Single Malt 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Mars Malt Duo Komagatake x Chichibu, GIFT, Teeling Small Batch 46% 0,7l (holá fľaša), Kavalan Podium 46% 0,7l (kartón), Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi)