Jim Beam Red Stag 32,5% 0.7L (čistá fľaša)

17,40 

Katalógové číslo: 5060045589774 Kategórií:
Výrobca: Jim Beam

Popis

Divoká lahodná kombinácia likéru z čiernych čerešní a Jim Beam Kentucky Straight Bourbon Whiskey. Táto dokonalá harmónia chutí vytvára jedinečný ochutený ,,bourbon“.

Vo vôni a chuti cítiť vyvážené tóny vanilky, dubu, karamelu a čiernej čerešne. Záver je príjemne hrejivý a hladký.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam Red Stag 32,5% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Jim Beam Red Stag 32,5% 0.7L (čistá fľaša) je 17.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam Red Stag 32,5% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam Red Stag 32,5% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045589774.

Produkt Jim Beam Red Stag 32,5% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Amaro Averna 29% 0,7l (holá fľaša), The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša), Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša), Jägermeister 35% 1l (holá fľaša)