Jim Beam Honey 32.5% 0.7L (holá fľaša)

16,30 

Katalógové číslo: 5060045590039 Kategórií:
Výrobca: Jim Beam

Popis

Sladký, ale nie príliš sladký, Jim Beam Honey má dokonalý nádych medu, ktorý umožňuje, aby jeho hrejivá sladkosť žiarila bez straty jemnosti nášho pôvodného bourbonu. Takže či už túžite po sladšom kokteile alebo si dáte „len tak“, je to správna voľba.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam Honey 32.5% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Jim Beam Honey 32.5% 0.7L (holá fľaša) je 16.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam Honey 32.5% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam Honey 32.5% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045590039.

Produkt Jim Beam Honey 32.5% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Sheridan’s likér, Žufánek Orechovka 35% 0,5L (čistá fľaša), Passoa Liqueur 17% 0,7l (holá fľaša), A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša)