Jean de Clairac VSOP 40% 0,7L (kartón)

18,15 

Katalógové číslo: 3760279976884 Kategória:

Popis

Pravé brandy, vínny destilát z vybraných hrozien odrôd Cabernet Sauvignon a Malbec, zrejúce najmenej 6 rokov v dubových sudoch. Destilácia a proces zrenia prebieha v pivniciach v Cognacu, v rodinných pivniciach Albert de Montaubert, čo je záruka veľmi dobrej kvality. Toto brandy si nezadá s drahšími produktmi, pýšiacim sa označením „Cognac“.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jean de Clairac VSOP 40% 0,7L (kartón)

Cena za Jean de Clairac VSOP 40% 0,7L (kartón) je 18.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jean de Clairac VSOP 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jean de Clairac VSOP 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760279976884.

Produkt Jean de Clairac VSOP 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Lepanto P.X. Solera Gran Reserva 36% 0.7L (kartón), Sarajishvili Independence 40% 0.7L (darčekové baleni ekazeta), Larsen Invincible Marble Ruby Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Hennessy VSOP Privilege Cognac 40% 0,7L (kartón)