Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou)

28,95 

Katalógové číslo: 5011007023577

Popis

Trikrát destilovaná a dvakrát opálená pre bohatú a jemnú chuť.

Opaľovanie je starodávna metóda úpravy sudov, aby sa zvýraznila chuť. Táto whisky je poctou výrobcom sudov, ktorí starostlivo opaľujú sudy na bourbon, aby sa prejavila skrytá chuť. Každý sud má svoje tajomstvá.

Výsledkom času stráveného v týchto sudoch počas dozrievania je výraznejšia aróma krémového karamelu. V chuti sú prítomné výrazné orechové tóny s jemnou sladkosťou korenia a vanilky. Záver oplýva bohatosťou a intenzitou zadymeného dreva a vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou)

Cena za Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou) je 28.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007023577.

Produkt Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou) nájdete v kategórii