Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša)

49,20 

Katalógové číslo: 5099873007143 Kategórií:

Popis

Tento historický výtvor spája hladkosť klasiky Jack Daniel’s s unikátnymi ražnými chuťami. Zmes tejto whisky pozostáva z až 70% podielu raže, zvyšok je z kukurice (18%) a jačmeňa (12%).

Vo vôni a chuti sa komplexné arómy zrelého ovocia miešajú s ľahkými tónmi opáleného dubu a vytvárajú tak bohatú korenistú harmóniu s príjemne dlhotrvajúcim záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša) je 49.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873007143.

Produkt Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: 2 x Bruichladdich The Classic Laddie, GIFT + Bruichladdich The Classic Laddie ZADARMO, Kilchoman 100% Islay 12th Edition, GIFT, Glenfiddich 12YO Special Reserve Mini 40% 0,05L (kartón), West Cork Calvados Cask