Jack Daniel´s Honey 35% 1,0L (holá fľaša)

26,45 

Katalógové číslo: 5099873046968 Kategórií:

Popis

V spojení s medom prináša chuť, ktorá je originálna a prirodzene jemná. V aróme ucítite bohatý tón prírodného medu, sladkej melasy a pražených orieškov.   

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s Honey 35% 1,0L (holá fľaša)

Cena za Jack Daniel´s Honey 35% 1,0L (holá fľaša) je 26.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s Honey 35% 1,0L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s Honey 35% 1,0L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873046968.

Produkt Jack Daniel´s Honey 35% 1,0L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Cointreau 40% 1l (holá fľaša), Shanky’s Whip Mini 33% 0.05L (čistá fľaša), Karloff Tatratea Mini Set WHITE, GIFT, Jack Daniel´s Honey 35% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)