J. J. Kurberg Rye Malt Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša)

23,55 

Katalógové číslo: 4742716001341

Popis

Táto vodka je vrábaná pomalou destiláciou podľa receptúry farmakológa J. J. Kurberga z ozimného ražného sladu a krasových estónskych vôd.
Základnou surovinou je okrem ražného sladu aj vzácna raž druhu „Sangaste“, ktorá je celosvetovo najstarším druhom raže, ktora sa aj dnes ešte stále pestuje a spracúva.
Vďaka ražnému sladu je vodka nesmierne delikátna, pričom na jej jemnosti sa veľkou mierou podieľa aj autentická estónska metóda spracovania z druhej polovice 18. storočia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí J. J. Kurberg Rye Malt Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša)

Cena za J. J. Kurberg Rye Malt Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) je 23.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o J. J. Kurberg Rye Malt Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. J. J. Kurberg Rye Malt Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4742716001341.

Produkt J. J. Kurberg Rye Malt Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii