Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón)

58,55 

Katalógové číslo: 5013967009295 Kategórií:
Výrobca: Jura Distillery

Popis

Paliareň Jura bola založená v roku 1810. O Jure sa spravidla a chybne hovorí v súvislosti s Islay. Prieliv Sound of Islay, ktorému miestni hovoria Caol Ila oddeľuje obidva ostrovy a ich charakteristické vlastnosti, ktoré sú rozdielne. K výrobe sa používa veľmi mäkká voda na ostrove Jura, ktorá tečie po kremencových skalách.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón)

Cena za Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón) je 58.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5013967009295.

Produkt Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bushmills Black Bush 40% 1,0L (holá fľaša), Glenfiddich 12YO 40% 0,7l (tuba), Teeling – Stout Cask 46% 0.7L (kartón), GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT