Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša)

38,05 

Katalógové číslo: 5060434133489 Kategória: ,

Popis

Tento ,,blend“ je vyrobený zo zmesi karibských rumov, výsledkom čoho je chuťový profil plný sušeného ovocia a hrejivej vanilky. Srdcom tejto zmesi je 12-ročný jamajský rum, ktorý je dokonale spárovaný a vylepšený sladkými tropickými rumami z Guyany, Nikaraguy a Dominikánskej republiky. Vo vôni a chuti cítiť jemné banánovo-mangové tóny, pomarančovú kôru, hnedý cukor, ananás a náznaky zuhoľnateného duba.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) je 38.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060434133489.

Produkt Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón), Stroh Original 80% 0,7l (holá fľaša), Ron Jungla 40% 0,7L (tuba), Dzama Rhum 3 Ans, GIFT

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Opthimus Cum Laude Solera 25 38% 0,7l (kartón), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Sérum Puente Centenario Vintage 2005 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Zacapa XO Solera Gran Reserva Especial 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)