Hennessy XXO 40% 1.0L (darčekové balenie kazeta)

599,95 

Katalógové číslo: 3245997538410

Popis

Prvýkrát bol tento koňak vytvorený v roku 1870 spolu s Hennessy XO, keď ,,Master Blender“ Emile Fillioux odložil eaux-de-vie s veľkým potenciálom. Výsledkom bol taký významný objav, že bol v roku 1871 uvedený na trh po celom svete. Vďaka ,,savoir-faire“, ktorý zdedila jeho rodina, sa Yann Fillioux (7. generácia ,,Master Blendera“) v roku 2018 rozhodol znovu vytvoriť Hennessy XXO.

Je to koňak, ktorý otvára novú éru vo svete vínnych destilátov – dualitu premosťujúcu hrany. Silná štruktúra sa stretáva so vzdušnou jemnosťou. Jeho vizionárska chuť spája opačné sily do jednej kompozície.

Farba je výrazná a svetlá, s teplými odtieňmi jantáru. Bohatá a intenzívna vôňa rozvíja komplexný aromatický charakter – od rastlinného až po korenistý. Horký pomaranč, čerstvo nastrúhaný muškátový oriešok, sladké drievko, sušený list mäty piepornej a jemné korenie. Taká vôňa je charakteristickým znakom vizionára. Pre chuť sú príznačné jemné tóny stelesnené v silnej štruktúre. Dlhý záver, typický pre vzácne koňaky, je zvýraznený nádhernou nuansou korenistej komplexnosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hennessy XXO 40% 1.0L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Hennessy XXO 40% 1.0L (darčekové balenie kazeta) je 599.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hennessy XXO 40% 1.0L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hennessy XXO 40% 1.0L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3245997538410.

Produkt Hennessy XXO 40% 1.0L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii