Hennessy XO + Pečať 40% 0.7L (darčekové balenie s pečaťou)

224,95 

Katalógové číslo: 3245999576519

Popis

V roku 1870 Maurice Hennessy vytvoril Hennessy XO pre okruh svojich priateľov a predstavil nový štýl koňaku. Hennessy XO je symbolická ikona Hennessy Maison. Jeden z prvých koňakov klasifikovaných ako XO alebo „extra starý“ – kvôli predĺženému procesu starnutia.

Hneď v roku svojho vzniku sa začal dodávať milovníkom koňaku do Írska. V roku 1872 sa dostal do povedomia kľúčových čínskych zákazníkov v Šanghaji – z Hennessy Maison si objednali šesťdesiat fliaš. A v priebehu rokov objednávky z Číny neustále rástli.

V roku 1947, na žiadosť Maurice Hennessy, navrhol Gérald de Geoffre tomuto koňaku prvú karafu. Tá je známa dodnes. Mladý markíz mu chcel dodať auru, akej je hodné eau-de-vie kombinujúce jemné krivky s mohutnou siluetou. Vyjadril poctu strapcom hrozna (v tvare pyramídy), z ktorých sa zrodila eau-de-vie. A tak vznikol ikonický dizajn fľaše.

Hennessy XO je hlboký a silný koňak zrejúci v mladých sudoch. Vyznačuje sa silou a energiou. Ale aj schopnosťou dosiahnuť v priebehu času nádhernú guľatosť.

Jeho chuť oplýva tónmi kandizovaného ovocia a výraznou korenitosťou so štipkou čokolády. Fascinujúci pocit intenzívneho stúpajúceho tepla pomaly odhaľuje komplexnú chuť eaux-de-vie trpezlivo zrejúcich v dubových sudoch. Vlna tepla rastie, stúpa a potom sa zlomí. Je cítiť robustnú prítomnosť, plnú a zmyselnú. Postupne sa rozvíja zaoblená chuť bohatej tmavej čokolády. Nasleduje prudký príliv a odliv dubových tónov prepletených vanilkou. Nestále dubové tóny zanechávajú dlhý, priam nekonečný, záver.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hennessy XO + Pečať 40% 0.7L (darčekové balenie s pečaťou)

Cena za Hennessy XO + Pečať 40% 0.7L (darčekové balenie s pečaťou) je 224.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hennessy XO + Pečať 40% 0.7L (darčekové balenie s pečaťou) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hennessy XO + Pečať 40% 0.7L (darčekové balenie s pečaťou) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3245999576519.

Produkt Hennessy XO + Pečať 40% 0.7L (darčekové balenie s pečaťou) nájdete v kategórii