Hendrick’s Orbium 43,4% 0,7L (čistá fľaša)

41,95 

Katalógové číslo: 5010327705170 Kategórií:

Popis

Ide o Hendrick’s gin obohatený o ďalšie výťažky z chinínu, paliny a lotosového kvetu. Hlboko a oslnivo komplexný gin Orbium kombinuje prekvapivú sladkosť s výrazným pretrvávajúcim záverom, ktorého chuť sa špirálovito tiahne od pikantnej až po kvetinovú a prechádza do úplne neočakávaného, lákavo horkého vyvrcholenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hendrick’s Orbium 43,4% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Hendrick’s Orbium 43,4% 0,7L (čistá fľaša) je 41.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hendrick’s Orbium 43,4% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hendrick’s Orbium 43,4% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327705170.

Produkt Hendrick’s Orbium 43,4% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša), Saffron Gin 40% 0,7l (holá fľaša), Rammstein Pink Gin, June Gin Poiré