Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša)

35,05 

Katalógové číslo: 5010327705453 Kategórií:

Popis

Limitovaná verzia, ktorá zachytáva mágiu mora v gine. Ide o prvý ,,pobrežný, morský“ Hendrick’s gin. Nadšená z čerstvého pobrežného vzduchu a tajomstiev mora, ,,Master Distiller“ pani Lesley Gracie, uvažovala odvážne – túžila vyjadriť nádherné zmyslové pôžitky pobrežia ginom. Jej výtvor je rovnako osviežujúci ako jej múza – mohutné vlny, ktoré ,,bičujú“ pobrežie Ayrshire.

,,Neptunia“ je vynikajúcou zmesou sviežich dotykov mora a pobrežných byliniek. V chuti dominuje zvodný borievkový charakter predĺžený hlbokými zemitými tónmi škótskych prímorských bylín. Je to gin charakteristický kombináciou uhorky a ruže, ktorá však vyvrcholí nečakane – pozoruhodne hladkým citrusovým záverom.

Hendrick’s Neptunia hrdo podporuje charitatívny environmentálny projekt ,,Seagrass“ venovaný ochrane a globálnej obnove ekosystémov morskej trávy na celom svete.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša) je 35.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327705453.

Produkt Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Gin Mare Lampáš 42,7% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Tanqueray Lovage 47,3% 1,0L (holá fľaša), Hendrick´s LUNAR 43.4% 0.7L (holá fľaša), Barrister Blue Gin