Hendrick’s Flora Adora 43.4% 0.7L (čistá fľaša)

39,95 

Katalógové číslo: 5010327705866

Popis

Limitované vydanie – pre toto nádherné majstrovské dielo boli vybrané veľmi vzrušujúce arómy.

Voňavý gin, ktorý prekypuje lákavou vôňou očarujúcich kvetov a sviežim bylinkovým charakterom v klasickom štýle Hendrick’s. Základ z borievky a koriandra je vylepšený o sviežu zelenú a nádherne sladkú kvetinovú chuť, z čoho vzniká úžasne vyvážený gin.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hendrick’s Flora Adora 43.4% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Hendrick’s Flora Adora 43.4% 0.7L (čistá fľaša) je 39.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hendrick’s Flora Adora 43.4% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hendrick’s Flora Adora 43.4% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327705866.

Produkt Hendrick’s Flora Adora 43.4% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii