Hell or High Water Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša)

28,50 

Katalógové číslo: 6430043090005

Popis

Tmavý rum, ktorý bol ručne vyrobený majstrom vo výrobe destilátov donom Panchom Fernandezom. Jeho chuť nie je príliš sladká, vyniká v ňom intenzívna chuť ovocia a dubu. Vylepšená korením a sušeným ovocím od vône až k elegantnej a rafinovanej decentnej chuti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hell or High Water Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Hell or High Water Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) je 28.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hell or High Water Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hell or High Water Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6430043090005.

Produkt Hell or High Water Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii