Heffron 5yo RUM 38% 0,7L (holá fľaša)

11,00 

Katalógové číslo: 8594001447121 Kategórie:

Popis

Heffron Panama Rum z prostějovskej Pálenice U Zeleného stromu si skvele vychutnáte samotný, ale hodí sa aj do miešaných drinkov.
Má za sebou 5 rokov tropického zrenia v teplom podnebí Karibiku, kde odpočíval v sudoch z amerického dubu.
Výsledný blend má príjemne sladkastú chuť s tónmi vanilky, karamelu a jemným drevitým nádychom.
Legionárska loď Heffron vyráža na plavbu po rumových vlnách. Zábava zaručená.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Heffron 5yo RUM 38% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Heffron 5yo RUM 38% 0,7L (holá fľaša) je 11 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Heffron 5yo RUM 38% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Heffron 5yo RUM 38% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594001447121.

Produkt Heffron 5yo RUM 38% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Maison Du Rhum No.3 Salvador, GIFT, Ophyum 12 Solera 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Cartavio XO 40% 0,7l (kartón), Angostura 1919 Deluxe Aged Blend 40% 0,7L (tuba)