Havana Club Selección de Maestros 45% 0,7l (kartón)

38,45 

Katalógové číslo: 8501110089852 Kategória:
Výrobca: Havana Club

Popis

Výsledok výnimočnej spolupráce medzi Maestros del Ron Cubano, ktorí sa každý rok stretávajú, aby jeden po druhom vybrali sudy, ktoré stoja za ich „Selección“. Tento jedinečný kubánsky rum spája dymové, dubové a korenisté arómy. Hladká, príjemná a aromatická chuť plná exotiky.

Má krásnu jantárovú farbu s tmavočervenou žiarou. Vo vôni cítiť arómy opekaných pekanových orechov a korenia. V komplexnej a aromatickej chuti vystúpia tóny kakaa, kávy, sladkého tabaku a hnedého korenia. Príjemný korenistý záver odkryje tóny kandizovaného ovocia, ktoré dodávajú zážitku z degustácie pozoruhodnú rovnováhu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Havana Club Selección de Maestros 45% 0,7l (kartón)

Cena za Havana Club Selección de Maestros 45% 0,7l (kartón) je 38.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Havana Club Selección de Maestros 45% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Havana Club Selección de Maestros 45% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8501110089852.

Produkt Havana Club Selección de Maestros 45% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Pacífico 10YO Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša), Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta), The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša), Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša)