Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry Limited Edition 11% 0,75L (čistá fľaša)

12,45 

Katalógové číslo: 8010719017628 Kategórií:

Popis

Prosecco vo svojej verzii spumante, víno schopné dráždiť a uspokojiť aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky. Jasná slamovožltá farba, a perzistentné perlenie. Má plný buquet s vôňami ruží, jazmínu, vistérie a kvetov akácie. Ovocné tóny jablka, banánu, ananásu s minerálnymi nuansami. Svieže, lahodné víno.
 
Limitovaná edícia len 1000ks fliaš

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry Limited Edition 11% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry Limited Edition 11% 0,75L (čistá fľaša) je 12.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry Limited Edition 11% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry Limited Edition 11% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8010719017628.

Produkt Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry Limited Edition 11% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Hubert Grand Rosé Medium Dry 12% 0,75L (čistá fľaša), Santero Oxé Extra Dry, Hubert Club Polosladké 12,5% 1,5L (čistá fľaša), Martini Asti