Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša)

7,25 

Katalógové číslo: 8010719017604 Kategória:

Popis

Vône tohto cuvée vás zahalia do magickej atmosféry, kde všetko plynie a vytvára jedinečné a nové emócie. Bledo-slamovožlté víno so živím perlením. Vôňa je príjemne svieža s náznakmi žltého ovocia, broskyne a marhule. V ústach má čistú a harmonickú chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) je 7.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8010719017604.

Produkt Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: 958 Santero Emoji Extra Dry, Martini Asti, Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi), Hamsik Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. Extra Dry Limited Edition 11% 0,75L (čistá fľaša)