Hamsik Aqua Frizzante – Sýtená 0.5L (čistá fľaša)

0,80 

Katalógové číslo: 8588007410173

Popis

V srdci Dolomitov – lokalite UNESCO, kde sa s oblohou stretávajú večné snehy, tu sa rodí Hamsik Aqua. Táto voda obsahuje jedinečné a vyvážené hladiny elektrolytov, vďaka ktorým sa budete cítiť energizovaní a revitalizovaní. Topiaci sa sneh sa pomaly filtruje cez skaly do prastarej kotliny v srdci hory. Táto mimoriadna cesta obohacuje vodu o prvky nevyhnutné pre život.

* Ku každej fľaške bude naúčtovaný poplatok 0,15€ ako záloha za obal. *

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hamsik Aqua Frizzante – Sýtená 0.5L (čistá fľaša)

Cena za Hamsik Aqua Frizzante – Sýtená 0.5L (čistá fľaša) je 0.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hamsik Aqua Frizzante – Sýtená 0.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hamsik Aqua Frizzante – Sýtená 0.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007410173.

Produkt Hamsik Aqua Frizzante – Sýtená 0.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii