Grappa Fondatore Pablo Berta 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

220,10 

Katalógové číslo: 8033028700012 Kategórií:

Popis


Moderná pálenica Roccanivo, ktorú vlastní rodina Berta v Casalotto di Mombaruzzo, sa otvorila pri zbere hrozna v roku 2002, čo je historické vinobranie pre túto rodinu, pre podnik a pre hospodársky rozvoj odvetvia vína Asti. Ďalšími dôležitými dátumami pre spoločnosť a rodinu sú rok 1947 – výstavba prvého liehovaru v Nizza Monferrato a 11. júl 1866 – narodenie Francesca Bertu v Casalotto di Mombaruzzo. V čase, keď sa tento chlapec narodil, v krajine známej početnými vinicami, jeho osudom bol svet viníc a vína – bol to svet úplne odlišný od toho dnešného. Rovnako ako vo všetkých roľníckych rodinách, Francesco Berta pracoval od detstva vo viniciach a pivniciach. Už v mladom veku mal jedinečnú predvídavosť a stále hľadal príležitosti a zákazníkov na predaj rodinného vína. Jeho jedinečné skúsenosti a rodinné tradície zaručujú kvalitu produktov Berta.
  
Berta Paolo Berta Grappa Invecchiata 
Odroda hrozna a zdroj matolín (hroznových výliskov) je z výberu Berta. Vyrába sa pomocou medených parných destilačných prístrojov. Na jej zrenie sú použité rôzne druhy dreva. Jej farba je jantárová. Vo vôni cítiť akoby ,,Aroma complex“ – zaoblený s veľkou noblesou. V chuti zas nádherný koncert rôznych vnemov, z ktorého cítiť predovšetkým zrelé ovocie, čerešne, tabak, kakao a vanilku. Chuť je bohatá a ohromujúca – potvrdzujú sa v nej zvodné vnemy vnímané z vône.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Grappa Fondatore Pablo Berta 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Grappa Fondatore Pablo Berta 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 220.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Grappa Fondatore Pablo Berta 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Grappa Fondatore Pablo Berta 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8033028700012.

Produkt Grappa Fondatore Pablo Berta 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Koniferum Borovička v dreve, Cles des Ducs Trilogie v dreve 42,4% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Žufánek Slivovica, Papidoux Calvados VSOP 40% 0,7l (holá fľaša)