Gordon’s Sicilian Lemon 37,5% 0,7L (čistá fľaša)

13,60 

Katalógové číslo: 5000289932479 Kategórií:

Popis

Stredomorská lahôdka založená na pôvodnom recepte ,,Gordon’s Lemon“ z roku 1931 – klasická chuť ginu Gordon’s dokonale vyvážená aromatickými citrónmi zo slnkom zaliatej Sicílie. Ide o destilovaný gin z najkvalitnejších surovín – pri jeho výrobe sa používajú iba prírodné arómy a farbivá. Recept je vytvorený tak, aby elegantne prepojil ľahké tóny borievky s intenzívnou osviežujúcou chuťou tých najlepších citrónov z Talianska.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gordon’s Sicilian Lemon 37,5% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Gordon’s Sicilian Lemon 37,5% 0,7L (čistá fľaša) je 13.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gordon’s Sicilian Lemon 37,5% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gordon’s Sicilian Lemon 37,5% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000289932479.

Produkt Gordon’s Sicilian Lemon 37,5% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša), Bombay Sapphire English Estate (Jardin Anglais) 41% 0,7L (kartón), Mini Drumshanbo Gunpowder 43% 0.05L (holá fľaša), Albert Michler Gin ORANGE 44% 0.7L (holá fľaša)