Goral Master 40% 0,7l (holá fľaša)

13,25 

Katalógové číslo: 8586005337645 Kategória:
Výrobca: GAS Familia

Popis

Goral vodka Master v sebe spája vybranú odrodu tvrdej pšenice, ktorá prešla až 7- kolónovou destiláciou. Zjemňuje ju voda z podzemných prameňov Vysokých Tatier a nezameniteľný charakter jej dodáva aj 7-násobná filtrácia cez zeolit, aktívne uhlie a diamant.

Ide o 7 x destilovanú a 7 filtrovanú vodka. Aj najznámejšie a najdrahšie vodky sveta s kúskami zlata, či inými lákadlami sú filtrované maximálne 3 až 5 krát, naša technológia je skutočne výnimočná.

Vodka je zároveň filtrovaná cez špeciálnu zmes obohatenú o pravý diamantový prach dovážaný z Juhoafrickej republiky“ hovorí o základných parametroch svojho „dieťaťa“ najúspešnejší slovenský majster destilácie Ján Krak.

Celý svoj život som zasvätil hľadaniu dokonalej chuti. Inšpiráciou mi bola 640 rokov stará liehovarnícka tradícia výroby alkoholu v malebnom slovenskom mestečku Stará Ľubovňa. Mojim snom bolo, priviesť tento proces k dokonalosti a získať tak jemnú, čistú a nadčasovú chuť vodky. Moje celoživotné dielo je teraz vo Vašich rukách.  Ján Krak

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Goral Master 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Goral Master 40% 0,7l (holá fľaša) je 13.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Goral Master 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Goral Master 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586005337645.

Produkt Goral Master 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša), Legend Of Kremlin Red, GIFT BOOK, Beluga Transatlantic 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Tito´s Handmade Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)