Godet Pearadise O de Poire 17% 0.5L (čistá fľaša)

16,30 

Katalógové číslo: 3278489710056

Popis

Jedinečné spojenie hruškového likéru s koňakom. Storočná receptúra ,,z hrušky zabudnutej v koňakovom sude“.

Z unikátnej zmesi prírodného hruškového likéru so starým koňakom Godet vznikol ovocný, sladký a jedinečný ,,Pearadise O de Poire“ – vyvažuje sladkosť likéru s charakterom a silou koňaku.

Likér krásnej zlatistej farby. Prekvapivo svieža vôňa prekypuje ovocnými arómami hrušiek meniacich sa na arómy bazového kvetu. Dobre zaoblená a lahodná chuť vyjadruje sviežosť mladých hrušiek. Záver je svieži a výrazný, charakteristický pre koňak.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Godet Pearadise O de Poire 17% 0.5L (čistá fľaša)

Cena za Godet Pearadise O de Poire 17% 0.5L (čistá fľaša) je 16.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Godet Pearadise O de Poire 17% 0.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Godet Pearadise O de Poire 17% 0.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3278489710056.

Produkt Godet Pearadise O de Poire 17% 0.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii