Glen Moray Elgin Classic 40% 0.7L (kartón)

20,95 

Katalógové číslo: 5010494508307

Popis

Ľahká, hladká a ovocná. Klasická Glen Moray (nazývaná aj ,,Classic“) je dokonalým úvodom do sveta škótskej ,,single-malt“. Charakterizuje ju prepojenie chutí, pre ktoré je Glen Moray a vlastne aj samotný Speyside obľúbený po celom svete. Prístupné a ľahké pitie – zreje výlučne v sudoch z amerického dubu.

Whisky krásnej svetlozlatej farby. V jej vôni sa rozvíjajú arómy citrusových plodov, maslového karamelu a čerstvo upečeného pečiva. V chuti sa prelínajú tóny sladkého karamelu s čiernymi ríbezľami a voňavou citrónovou trávou. Záver je príjemný a teplý – cítiť v ňom karamelizované citrusové plody a jemné korenie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glen Moray Elgin Classic 40% 0.7L (kartón)

Cena za Glen Moray Elgin Classic 40% 0.7L (kartón) je 20.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glen Moray Elgin Classic 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glen Moray Elgin Classic 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010494508307.

Produkt Glen Moray Elgin Classic 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii