Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša)

40,75 

Katalógové číslo: 4260372980010 Kategória:

Popis

Gin Sul je gin z nemeckého Hamburgu. Vyrába sa v pálenici Altonaer Spirituosen Manufaktur a vyžaruje jedinečnú arómu labdanum. Labdanum je živica rastliny nájdená na západnom pobreží Portugalska. Má sladkú a medovú vôňu aj chuť. Akonáhle budete popíjať pohárik Gin Sul, budete tiež cítiť typické tóny borievky, koriandra, rozmarínu, kvety ruží a citrónovú kôru. Odporúčame piť s horkým tonikom, aby sa znížila celková sladkosť Ginu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša) je 40.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260372980010.

Produkt Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Darkness 5YO Tennessee Rye Pedro Ximenez Cask Finish 49,6% 0,5L (kartón), The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta), That Boutique-y Whisky Company Advent Calendar 2021, GIFT, Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón)