Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša)

36,75 

Katalógové číslo: 5000299603017 Kategórií:

Popis

Four Roses Single Barrel má výraznú arómu sladu a vanilky. V korenenej a komplexnej chuti vyniká žito. Ku koncu je sladký so silným dubovým tónom. Za zakladateľa Four Roses Distillery je považovaný Ir „Old Joe“ Peyton. Stojí južne od Frankfurtu v meste Lawrenceburg.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša) je 36.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299603017.

Produkt Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jim Beam 40% 1l (holá fľaša), Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Benrinnes 15YO 43% 0,7L (čistá fľaša), Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón)