Espero Extra Añejo XO, GIFT

31,70 

Katalógové číslo: 0742832695954 Kategórie:
Výrobca: ESPERO

Popis

Espero Extra Añejo XO, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Espero Extra Añejo XO, GIFT

Cena za Espero Extra Añejo XO, GIFT je 31.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Espero Extra Añejo XO, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Espero Extra Añejo XO, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0742832695954.

Produkt Espero Extra Añejo XO, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Brugal 1888 Gran Reserva Doblemente Anejado 40% 0,7L (holá fľaša), Old Pascas Dark Rum 37,5% 0,7l (holá fľaša), La Maison Du Rhum Discovery Francúzske Antily + Taška, Pusser’s Gunpowder Proof Spiced