Elements Eight Gold Rum 40% 0.7L (čistá fľaša)

21,05 

Katalógové číslo: 5060119770015

Popis

Zmyselný a komplexný superprémiový rum, ktorý osloví milovníkov luxusnej whisky a rumu. Zreje do 6 rokov v ,,bourbonových“ sudoch z Kentucky. Je trikrát destilovaný, a to v týchto destilačných prístrojoch: ,,Pot-Still“, ,,Column-Still a ,,Kentucky Bourbon Vendôme Pot-Still“.

Zaoblená komplexná vôňa je plná aróm medového ovocia, hrozienok, sliviek a náznakov korenia s dobre integrovanými arómami opáleného dubu. Chuť má tiež tóny ovocia s medom, hrozienok, no príjemne ju dopĺňajú sušené marhule, korenie a náznaky tmavej čokolády s jemnou zamatovou textúrou. Bohatý a plný záver príjemne prekvapí jemnými dubovými tónmi. Plné, komplexné a vyvážené s výnimočne dlhým zakončením.

Ocenenia:
2007 IWSC – Gold

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Elements Eight Gold Rum 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Elements Eight Gold Rum 40% 0.7L (čistá fľaša) je 21.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Elements Eight Gold Rum 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Elements Eight Gold Rum 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060119770015.

Produkt Elements Eight Gold Rum 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii