Egg Royale Choco 15% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

28,40 

Katalógové číslo: 5060877190278

Popis

Najzhovievavejšie „dospelácke čokoládové vajíčko“, aké kedy vzniklo. Pôvabný krémový likér plný čokolády vyrobený z kvalitného kakaa a vanilky zmiešaného so skutočnou smotanou.

Ďalšie prvenstvo od spoločnosti Gravity Drinks vytvorené na Veľkú noc 2023. Na jeho vzniku pracovali viac ako dva roky, má sa stať ich ďalším sezónnym favoritom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Egg Royale Choco 15% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Egg Royale Choco 15% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 28.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Egg Royale Choco 15% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Egg Royale Choco 15% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060877190278.

Produkt Egg Royale Choco 15% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii