Dunville’s Three Crowns Sherry 43,5% 0,7L (kartón)

41,55 

Katalógové číslo: 5060142990732

Popis

Írska whisky s veľmi jemnou vôňou – kvetinovou, sladkou a šťavnatou. Cítiť v nej sadové ovocie prepletené orieškovým karamelom s podtónom nugátu a ,,butterscotch“. Počiatočná sladkosť zo sladu v chuti ustupuje ľahkým citrusovým plodom, pomaranču, citrónu, zeleným jablkám, koreniu a klinčekom. Drevité korenie a nádherné dubové taníny spevňujú túto whisky predtým ako je jej chuť zakončená tónmi po ,,sherry“ Oloroso. Pomaly sa vytráca sadové ovocie a karamel, do jemného pretrvávajúceho záveru prechádzajú ľahké tóny vlašských orechov, nugátu, vanilky a sušeného ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dunville’s Three Crowns Sherry 43,5% 0,7L (kartón)

Cena za Dunville’s Three Crowns Sherry 43,5% 0,7L (kartón) je 41.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dunville’s Three Crowns Sherry 43,5% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dunville’s Three Crowns Sherry 43,5% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060142990732.

Produkt Dunville’s Three Crowns Sherry 43,5% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii