Drumshanbo Single Pot Still Pinot Noir Cask 43% 0,7L (kartón)

65,95 

Katalógové číslo: 5391530350532

Popis

Trikrát destilovaná v Shed Distillery P. J. Rigney Drumshanbo – jednodávková (single batch) whisky, ktorá zostala verná tradíciám výroby írskej whisky. Zrela v sudoch Pinot Noir, v ktorých predtým dozrievalo lahodné víno Pinot Noir z regiónu Burgundsko vo Francúzsku.

Pri výrobe je destilovaná so sladovým írskym jačmeňom, nesladovým írskym jačmeňom a írskym ovsom ,,barra“. Nesladový jačmeň dodáva hodvábny pocit v ústach. V kombinácii s ovsom ,,barra“ vzniká v závere zaujímavá krémovosť a korenistosť, ktorá túto írsku whisky skutočne odlišuje. Táto pravá írska whisky typu „Single Pot Still“ je výnimočne hladká krémová a korenistá – skutočný pôžitok pre zmysly.

Má krásnu čistú jantárovú farbu. Vo vôni sa najprv objavujú bohaté tóny vanilky a karamelu, ktoré následne ustupujú jemnému nádychu letných jabĺk a kandizovaného ovocia. V chuti sa rozvíja vyzretá chuť praženého karamelu s nádychom francúzskeho duba a jemnými náznakmi suchého banánu – dokonale vyvážená s výrazným podtónom dekadentného Pinot Noir. Záver je príjemne dlhotrvajúci a hrejivý – plná krémová dochuť oplývajúca ovocnými tónmi so závanom vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Drumshanbo Single Pot Still Pinot Noir Cask 43% 0,7L (kartón)

Cena za Drumshanbo Single Pot Still Pinot Noir Cask 43% 0,7L (kartón) je 65.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Drumshanbo Single Pot Still Pinot Noir Cask 43% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Drumshanbo Single Pot Still Pinot Noir Cask 43% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391530350532.

Produkt Drumshanbo Single Pot Still Pinot Noir Cask 43% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii